Od lat dbamy o uśmiech naszych pacjentów.


Jesteśmy firmą o tradycjach trzypokoleniowych. Leczenie to nie tylko nasza praca - to przede wszystkim nasza pasja. W trosce o naszych pacjentów, nieustannie się rozwijamy.
Dysponujemy najnowocześnieszym sprzętem diagnostycznym w tym, cyfrową radiowizjografią oraz komputerowym tomografem 3D.
Stosujemy najnowocześniejsze metody leczenia. Dzięki wysokiej jakości świadczonych przez nas usług cieszymy się Państwa zaufaniem.

Jesteśmy pewni, że grono zadowolonych Pacjentów będzie nadal rosło...

 


Założyciel, kontynuator rodzinnych tradycji, Tomasz Fortuna.


Absolwent Akademi Medycznej im. Mikołaja Kopernika w Krakowie. W roku 1990 zdany egzamin I stopnia z Stomatologii Ogólnej w roku 1995 II stopień z Chirurgii Stomatologicznej pod kierunkiem prof. Stanisława Bartkowskiego. Uczestnik wielu szkoleń implantologicznych. Zatrudniony w oddziale chirurgii szczękowej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Nowym Sączu do 2000 roku kiedy to odział w ramach restrukturyzacji został rozwiązany. Od 1986 roku członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS). W roku 1996 wybrany na przewodniczącego Koła Terenowego PTS w Nowym Sączu, któremu przewodniczy nadal. Członek zarządu Odziału Wojewódzkiego PTS w Krakowie od roku 1996. Członek zarządu głównego PTS od 2010r. Członek Akadamii Pierre Fauchard'a. Członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii OSIS-EDI. Wieloletni organizator spotkań szkoleniowo – naukowych stomatologów o zasięgu ogólnopolskim w Rytrze k/ Nowego Sącza.